Mazda RX8 Coupe Review

Ten artykuł został napisany przez mojego kolegę Ravi Kumar, który jest autorem książki Mazda RX8 Coupe Review. W tym artykule dzieli się on swoim doświadczeniem i wiedzą na temat Mazdy RX8 Coupe. Dodaję również kilka zdjęć tego samochodu, aby łatwo było wam zrozumieć tę recenzję.

Mazda RX8 to druga generacja sportowego samochodu Mazdy. Jest to pierwszy samochód sportowy wyprodukowany przez Mazdę w USA. Jest to następca CX-7 i jest to największy samochód produkowany przez Mazdę.

Design

Jest to pięknie wyglądający samochód z eleganckim i stylowym designem. Zewnętrzna część wykonana jest z aluminium, natomiast wnętrze wykonane jest ze stali. Rozmiar samochodu jest taki sam jak w przypadku poprzedniego samochodu.

Nadwozie ma długość 4,3 metra, szerokość 2,2 metra i wysokość 1,5 metra. Jego waga wynosi 675 kg. Posiada przednią powięź, która ma spojler i kratkę. Posiada również tylną faskę z szeroką klapą bagażnika.

Wnętrze

Wnętrze tego samochodu jest przestronne i ma dużo miejsca dla pasażerów. Ma wygodne i luksusowe wnętrze, a fotele są bardzo wygodne. Jest również teleskopowa kierownica i jest również kierownica owinięta skórą. Fotel ma dużą możliwość regulacji i pasy bezpieczeństwa są wygodne.

Samochód posiada wyświetlacz 4,3 cala i jest system nawigacji w samochodzie.

Silnik i osiągi

Silnik to 2,0 litrowy rzędowy czterocylindrowiec, co sprawia, że jest to silnik przedni i napęd na tylne koła. Moc samochodu to dobre 150 KM.

Wnioski:

Tak więc, to jest historia Mazdy RX8 Coupe. Jest to świetny samochód i jestem pewien, że pokochasz go, jeśli planujesz kupić samochód sportowy.