4 ciekawe fakty o BMW E36 WAVY REVS

Niemiecki producent samochodów, BMW jest znany ze swoich legendarnych samochodów i modeli, a nowa generacja BMW e36 WAVY REVS jest najpotężniejszym samochodem, który należy do tej kategorii.

Ma moc 190 koni mechanicznych i moment obrotowy 300 niutonometrów, co wystarczy, aby dać poczucie przyspieszenia i wysokiej wydajności kierowcy.

Jeśli planujesz zakup samochodu, to jest to właściwy moment, aby kupić ten samochód i cieszyć się jego zaletami. Oto ciekawostki, które z pewnością Cię zafascynują i nakierują na podjęcie właściwej decyzji.

BMW e36 WAVY REVS jest najmocniejszym samochodem

Przede wszystkim musimy wiedzieć, że ten samochód jest następcą BMW e30 WAVY REVS, który został wydany w roku 1997 i był najmocniejszym samochodem w tym samym roku.

Jest to pierwszy raz kiedy nazwa WAVY została użyta i została użyta po raz pierwszy przez BMW w roku 2004. Jest to najlepszy czas na zakup tego samochodu i czerpanie z niego korzyści.

Ten samochód ma moc 190 koni mechanicznych, a maksymalna prędkość tego samochodu to 200 mil na godzinę.

BMW e36 WAVY REVS jest najdroższym samochodem

Jest to najdroższy samochód i jest to najdroższy samochód w Niemczech. Cena tego samochodu to około 120 000 dolarów, co w Indiach wynosi około 1,5 miliona dolarów.

Jeśli nie jesteś gotów wydać tyle pieniędzy na ten samochód, to można rozważyć zakup tego samochodu z pomocą karty kredytowej. Miesięczna rata tego samochodu wynosi około 400 dolarów, a spłata całej kwoty zajmie około 16 miesięcy.

Kolor tego samochodu jest czarny i ma piękny design z dużą ilością chromu i polerowanych kół ze stopu.

Wnioski:

Jeśli myślisz o zakupie tego samochodu, to jesteś we właściwym miejscu. Możesz dostać ten samochód w Indiach za bardzo przystępną cenę i miesięczna rata jest dość mniej.