Pranie Tapicerki Samochodowej w Krakowie

Przez lata w naszym samochodzie odkłada się brud, kurz i inne zanieczyszczenia które ze sobą wnosimy do pojazdu. Czasem zabrudzimy ja sami, jedzeniem lub napojami, bywa też że nasz nieostrożny mechanik zostawi po sobie w samochodzie pełno śladów ze smaru czy oleju. 

Sprawcami zanieczyszczeń bywają również przewożone zwierzęta lub dzieci. Ciastko, czekolada, guma do żucia, rozlana cola czy sok owocowy. To wszystko można usunąć. Często z pozoru czysta tapicerka trzyma w sobie wiele brudu. Aby odświeżyć wnętrze pojazdu sugerujemy pranie tapicerki.

Pranie tapicerki samochodowej - Zobacz jak to robimy.

Pranie tapicerki samochodowej ekstrakcyjnie

Jest to obecnie najbardziej popularny i skuteczny sposób prania tapicerek. Polega na nałożeniu specjalnego preparatu, tzw. prespray'u  na czyszczoną powierzchnię w celu odseparowania i rozpuszczenia brudu. Po określonym czasie za pomocą specjalnej maszyny - ekstraktora - nanoszony jest kolejny środek pod dużym ciśnieniem, a następnie szybko odsysany. Ma to na celu odessanie rozpuszczonych zanieczyszczeń wraz z presprayem.


Zaletą tej metody jest:

  • bezpieczeństwo - dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, odpowiedniej techniki oraz środków jest całkowicie bezpieczne,
  • wysoka skuteczność.

Wadą jest:

  • stosunkowo długi czas schnięcia. W zależności od rodzaju tapicerki i warunków pogodowych od jednej do kilku godzin.

Jeżeli chcesz:
  • mieć czystą tapicerkę, 
  • pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, 
  • zachować tapicerkę wolną od kurzu, drobnoustrojów i roztoczy, 
  • czuć się komfortowo we własnym samochodzie,  
  • zachować estetykę w swoim aucie,
  • nie wstydzić się przed pasażerami, 
  • podnieść wartość rynkową pojazdu przy odsprzedaży

zadzwoń i zamów pranie tapicerki.


do góry
Pranie tapicerki, czyszczenie wnętrza, BMW E90, czyszczenie miejsca kierowcy Czyszczenie tapicerki i boczków drzwiowych Audi A$
Czyszczenie wnętrza, detailing wnętrza Kraków
Pranie tapicerki samochodowej Kraków
Realizacje

Kompleksowe Czyszczenie Wnętrza Toyota Avensis

Kompleksowe czyszczenie jasnego wnętrza.
Duża różnorodność materiałów, od tapicerki tekstylnej, poprzez skórę, aluminium i imitacje drewna.
Zdecydowanie lubimy takie wnętrza!

Kompleksowe Czyszczenie Wnętrza - Berlingo

Czyszczenie wnętrza, pranie tapicerki i skuteczne ozonowanie pozwoliło pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, zniechęcającego wyglądu i latających pasażerów wabionych tygodniowym sokiem, który eksplodował z kartonu w upalny dzień.

 

Czyszczenie auta w środku - BMW E90

Samochód o jasnym wnętrzu z tapicerką skórzaną, właściciel chyba lubi zapalić w auciena wykładzinie porozlewana cola i sok. na tylnej kanapie ślady po oponach, niestety, praktycznie nie do usunięcia. Po dokładnym oczyszczeniu wnętrze zostało poddane ozonowaniu aby pozbyć się wszelkich pozostałości po dymie tytoniowym i zapewnić maksimum świeżości i czystości.

Usuwanie mleka z tapicerki Honda Civic

Czasem oprócz rzeczy fajnych i efektownych robuimy te mniej przyjemne. Usuwanie rozlanego, kilkudniowego mleka z tapicerki tej Hondy jest jedną z nich.