Regeneracja Polerowanie Reflektorow Lamp Samochodowych

W dzisiejszych czasach większość pojazdów posiada klosze lamp z tworzyw sztucznych. Ich zaletami jest niska waga, cena, łatwość formowania skomplikowanych kształtów. Niestety mają też swoje wady - są mniej odporne na warunki atmosferyczne i zarysowania niż występujące wcześniej klosze szklane.

Klosze uszkadzamy często sami, głównie w okresie od jesieni do wiosny, gdy na stacji benzynowej czyścimy je dostępnymi tam ściągaczkami z gąbką. Narzędzia te wcześniej zostały wykorzystane do umycia dziesiątek innych lamp, niekiedy zderzaków (!) i innych, mocno zabrudzonych powierzchni, w związku z czym są pełne zanieczyszczeń i piachu, którymi rysujemy swój pojazd. Oprócz zarysowań lampy wraz z upływającym czasem, pod wpływem promieni UV matowieją, przez co przepuszczają znacznie mniej światła, powodując gorszą widoczność i narażając nasze bezpieczeństwo.
Z tak uszkodzonymi światłami nasz samochód może nie przejść okresowych badań diagnostycznych!


Wśród naszych propozycji znajduje się:

  • regeneracja, polerowanie plastikowych reflektorów,
  • polerowanie lamp samochodowych przednich i tylnych.

Polerowanie reflektorów, kloszy, lamp - Usuwanie Uszkodzonych Warstw

 

Polerowanie reflektorów polega na "ściągnięciu" uszkodzonej warstwy reflektora i jest pierwszym etapem w trakcie regeneracji kloszy lamp. Kolejny proces to zabezpieczenie wypolerowanej powierzchni, które ma na celu wydłużenie żywotności i jak najlepszą ochronę przez zniszczeniami. W przypadku reflektorów szklanych wykonujemy polerowanie szkła, które ma na celu dogłębne oczyszczenie powierzchni reflektora, zwiększenie przepuszczalności światła, co zapewni nam lepszą widoczność.


Regeneracja i Polerowanie Lamp pozwala:

  • zwiększyć bezpieczeństwo nasze oraz innych użytkowników drogi. Stare, zmatowiałe lampy dużo słabiej oświetlają nam drogę.
  • zaoszczędzić pieniądze na wymianie reflektorów,
  • zachować oryginalność pojazdu, 
  • uniknąć problemów z uzyskaniem pozytywnego  wyniku obowiązkowego przeglądu technicznego naszego pojazdu,
  • podnieść ogólną prezencję naszego pojazdu.
 Polerowanie świateł Hyundai SantaFe  Polerowanie reflektorów Hyundai SantaFe
   
   
        


do góry