Firma Lucas Group powstała w 2008 roku. Zajmowaliśmy się transportem i drobnymi usługami motoryzacyjnymi. Łącząc pasję i nowe możliwości, jakie stworzyła firma, zajęliśmy się kosmetyką samochodową. Działając pod nazwą CzyszczenieAuta.pl zajmujemy się szeroko rozumianą kosmetyką samochodową, czyli tzw. autodetailingiem. Mycie pojazdów, czyszczenie tapicerki, polerowanie lakieru, drobne naprawy - to usługi którymi się zajmujemy.

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort oraz czas, proponujemy skorzystanie z naszego serwisu mobilnego. Dzięki niemu, nie tracąc ani minuty swego czasu, będą mieć samochód zawsze czysty i reprezentatywny. Autodetailing, Kompleksowa Kosmetyka Samochodowa Kraków Wystarczy się skontaktować i umówić na odpowiadający termin.

Dla zapewnienia komfortu, spokoju i wygody naszych Klientów, proponujemy również mozliwość przetransportowania samochodu do naszej siedziby w celu wykonania zleconych prac oraz odstawienie go do Klienta w umówionym terminie.

Oprócz samochodów i motocykli zajmujemy się również praniem dywanów, czyszczeniem i naprawą tapicerki meblowej. Dodatkowo wykonywane przez nas usługi to: ozonowanie pomieszczeń oraz powietrza, dezynfekcja powierzchni, dezynfekcja materacy i inne.

Stałym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny, wystawiamy faktury vat, umożliwiamy płatności terminowe.

Serdecznie zapraszam, 
Łukasz Wiecheć