Najlepsze 10 samochodów do kupienia w 2019 r.

Mercedes-Benz to jedna z najpopularniejszych marek samochodowych na świecie. Tak więc, jeśli planujesz kupić nowy samochód, wtedy będziesz zainteresowany poznaniem najlepszych 10 samochodów do kupienia.

Nie ma znaczenia, czy jesteś zawodowym kierowcą, czy szukasz luksusowego samochodu, wtedy istnieją różne rodzaje modeli Mercedes-Benz, które są dostępne na rynku. Jeśli szukasz najlepszego sedana to musisz spojrzeć na poniższą listę.

1. GLC-Class

Jest to jeden z najlepszych sedanów, które są produkowane przez Mercedes-Benz i jest również znany jako GLC350e. Samochód jest wykonany z dwóch typów; pierwszy to wersja czterodrzwiowa, a drugi to wersja trzydrzwiowa. Posiada dwa silniki i pierwszy z nich to turbodoładowany 3,0-litrowy silnik benzynowy, a drugi to silnik wysokoprężny.

2. GLE-Class

Jest to czterodrzwiowy sedan, który został wykonany w linii Mercedes-Benz GLE-Class. Samochód posiada szeroką gamę opcji silnikowych, a najpotężniejszym z nich jest silnik benzynowy twin-turbo V6. Jeśli szukasz najlepszego SUV-a to musisz spojrzeć na SUV-a GLE-Class.

3. Klasa C

Najlepsze sedany, które są produkowane przez niemieckiego producenta samochodów to Klasa C. Ma unikalny wygląd zewnętrzny i najlepszą cechą tego samochodu jest to, że jest to pojazd wielofunkcyjny. Więc, można użyć tego samochodu do celów biznesowych, a także dla przyjemności. Samochód jest również dostępny w postaci C 200.

4. Klasa E

Jest to jeden z najlepszych sedanów, które są produkowane przez niemieckiego producenta samochodów. Posiada komfortowe wnętrze, a także jest najlepiej sprzedającym się sedanem na świecie. Najmocniejszym silnikiem jest 4,7-litrowy silnik benzynowy V8.

5. Klasa SLK

Najlepszym sportowym samochodem, który jest produkowany przez Mercedes-Benz jest SLK-Class. Ma on świetny design, a także jest jednym z najlepszych samochodów wyczynowych. Najlepszym silnikiem jest silnik benzynowy twin-turbo V6, a prędkość maksymalna wynosi 350 km/h.

6. SLS-Class

Jeśli szukasz najlepszego coupe to musisz spojrzeć na Mercedes-Benz SLS-Class. Samochód ma charakterystyczne i luksusowe wnętrze i jest najbardziej stylowym samochodem na świecie. Jeśli chcesz kupić najlepszy kabriolet to musisz spojrzeć na Klasę AMG.

7. Klasa A

Jeśli szukasz kompaktowego sedana to musisz spojrzeć na Klasę A. Ma ona elegancki wygląd i jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów na świecie. Jeśli chcesz kupić kompaktowego SUV-a, to musisz spojrzeć na Klasę GLC.

8. Klasa B

Najpopularniejsze samochody rodzinne, które są produkowane przez