Jak uzyskać lśniący i błyszczący samochód z Detailingiem

Czy wiesz, że twój samochód może dostać błyszczący i błyszczący wygląd, jeśli przestrzegać właściwej techniki? Prawdą jest, że nie można kupić samochód z błyszczącym i połyskującym wykończeniem, ale można zrobić swój samochód wygląda tak. Wszystko, co musisz zrobić, to zastosować się do poniższej techniki.

1. Po pierwsze, dokładnie umyj swój samochód i użyj dobrej jakości szamponu. Umyj wnętrze i zewnątrz swojego samochodu i nie zapomnij wyczyścić bagażnika.

2. Po zakończeniu mycia, nie zapomnij wyczyścić okien i lusterek swojego samochodu. Użyj dobrej jakości roztworu czyszczącego i wytrzyj je miękką szmatką.

3. Weź samochód do sklepu detailingowego, aby uzyskać profesjonalną rękę do czyszczenia samochodu. Nie będą one pobierać dużo i będą one również zapewnić Państwu bezpłatne woskowanie.

4. Kiedy skończysz z czyszczeniem, użyj miękkiej szmatki, aby wytrzeć wszystkie zanieczyszczenia. Użyj ściereczki z mikrofibry, aby uzyskać lepsze wyniki.

5. Gdy skończysz z wycieraniem, możesz nałożyć warstwę uszczelniacza. Uszczelniacz nada Twojemu samochodowi polerowany wygląd i ochroni go przed żywiołami.

6. Po zastosowaniu uszczelniacza, można przejść do polerowania. Polerowanie jest ostatnim krokiem w procesie detailingu i sprawi, że twój samochód będzie wyglądał bardziej błyszcząco i błyszczący. Możesz użyć ściereczki z mikrofibry do tego.

7. Po polerowaniu jest zrobione, można buff swój samochód z miękką szmatką. To da twój samochód doskonałe wykończenie.

Wnioski:

Jest to najlepszy sposób, aby Twój samochód wyglądał na błyszczący i błyszczący. Tak więc, jeśli planujesz kupić nowy samochód, to możesz zastosować się do wyżej wymienionej techniki, aby uzyskać błyszczący i błyszczący samochód.