Jak usunąć głębokie rysy z plastikowego zderzaka

Głębokie zadrapania na zderzaku, są naprawdę denerwujące, ponieważ sprawiają, że pojazd wygląda bardzo staro i shabby. Te rysy mogą być usunięte przez polerowanie lub polerowanie, ale to wymaga dużo czasu i wysiłku. Tak więc, jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu, aby usunąć głębokie zadrapania z plastikowego zderzaka, samochody, motoryzacyjne, to tutaj są pewne skuteczne metody.

Zastosuj lakier do paznokci

Jest to jedno z najlepszych rozwiązań, aby usunąć głębokie zadrapania ze zderzaka, samochody, motoryzacja. Nie musisz polerować zderzaka, samochody, motoryzacyjne, wystarczy zastosować lakier do paznokci na zarysowania. Upewnij się, że nie stosuje się lakier do paznokci na całym zderzaku, samochodów, motoryzacyjnych, ponieważ będzie to zrobić zderzak, samochód, motoryzacyjnych bardziej błyszczące.

Użyj papieru ściernego

Papier ścierny jest tani i łatwy sposób, aby usunąć głębokie zadrapania z zderzaka, samochody, motoryzacyjne. Użyj papieru ściernego i pocierać go na zderzaku, samochody, motoryzacyjny przez 5 do 10 minut i będzie pozbyć się zadrapań.

Wytrzyj go szmatą

Korzystanie z czystej szmaty jest inny skuteczny sposób, aby usunąć głębokie zadrapania ze zderzaka, samochody, motoryzacyjne. Można przetrzeć go z szmatą i upewnij się, że nie dotyka zderzaka, samochody, motoryzacyjne.

Wnioski:

Tak więc, dałem ci kilka łatwych i szybkich metod, aby usunąć głębokie zadrapania z plastikowego zderzaka, samochody, motoryzacja. Jeśli szukasz więcej metod, to możesz spróbować następujących metod:

Wymieszaj odrobinę wody z sodą oczyszczoną i użyj jej jako pasty. Zastosuj tę pastę na zadrapanie i pozostaw na godzinę.

Spryskaj rysę puszką lakieru do włosów i pocieraj ją ręcznikiem.

Przetrzyj zadrapanie ręcznikiem i posyp trochę skrobi kukurydzianej w nim.

Nalej odrobinę alkoholu do wcierania na zadrapanie i pocieraj je szmatką.

Wnioski:

Jeśli szukasz więcej sposobów na usunięcie głębokich zarysowań ze zderzaka, samochodów, motoryzacji, to wypróbuj te metody. Ale przed użyciem tych metod, upewnij się, że wziąłeś odpowiednią opiekę nad zderzakiem, samochody, motoryzacyjne. Więc, postępuj zgodnie z tymi metodami ostrożnie i będzie pozbyć się głębokich zadrapań w krótkim czasie.