Gospodarka paliwowa nowej Hondy Civic uległa zmianie

Nowa Honda Civic oszczędność paliwa została zmieniona teraz. Nowe zużycie paliwa jest 27,3 mil na galon miasto i 35,7 mil na galon autostrada. Poprzednia oszczędność paliwa wynosiła 24,9 mpg miasto i 32,6 mpg autostrada.

Oszczędność paliwa Hondy Civic wzrosła od 2015 roku.

Nowy model jest dostępny w sprzedaży w roku 2016.

Jest to pierwszy raz, kiedy Honda dokonała zmiany w zakresie gospodarki paliwowej. Jest to drugi raz, kiedy zwiększyli zużycie paliwa.

Nowa Honda Civic jest dostępna w sprzedaży w roku 2016. Nowy samochód będzie dostępny w dwóch poziomach wykończenia. Podstawowym i topowym trymie.

Model bazowy dostępny jest z 1,5-litrowym, czterocylindrowym silnikiem i przekładnią CVT. Model z najwyższej półki dostępny jest z 1,5-litrowym, czterocylindrowym silnikiem i przekładnią CVT.

Jest to najbardziej paliwooszczędny silnik, jaki Honda zaoferowała w pojeździe hybrydowym. Jest to jedyny silnik hybrydowy, który posiada przekładnię CVT.

Silnik podstawowy ma moc 141 KM i moment obrotowy 132 funtów. Silnik z najwyższej półki dysponuje mocą 140 koni mechanicznych i momentem obrotowym 133 funtów.

Nowy model jest dostępny w dwóch różnych poziomach wykończenia. Model podstawowy wyceniono na 22 600 dolarów, a model z najwyższej półki na 24 800 dolarów.

Model podstawowy wyposażony jest w 17-calowe felgi aluminiowe, światła przeciwmgielne, chromowaną obwódkę wokół tylnej lampy tylnej oraz zestaw stereo AM/FM z pojedynczym odtwarzaczem CD i pomocniczym gniazdem audio.

Jest to najlepsza wersja Hondy Civic. Wyposażona jest w pięciobiegową manualną skrzynię biegów.

Model z najwyższej półki wyposażony jest w 19-calowe felgi aluminiowe, światła przeciwmgielne, chromowaną obwódkę wokół tylnej lampy tylnej, podgrzewane fotele przednie oraz radioodtwarzacz AM/FM z pojedynczym odtwarzaczem CD i pomocniczym gniazdem audio.

Nowa Honda Civic pojawi się z nowym układem napędowym i podwoziem.

Nowy model wyposażony jest w 1,5-litrowy turbodoładowany silnik czterocylindrowy i skrzynię biegów CVT. Posiada dwusprzęgłową automatyczną skrzynię biegów.

Skrzynia biegów CVT jest nowością, którą wprowadziła Honda. To pierwszy raz, kiedy zaoferowali taką technologię w samochodzie hybrydowym.

Skrzynia CVT ma sześć biegów i posiada tryb manualny. Będzie to pierwszy raz, kiedy Honda zaoferowała taką przekładnię w samochodzie hybrydowym.

Interesujące będzie zobaczyć reakcję rynku na nową Hondę Civic w zakresie zużycia paliwa.

Wnioski:

To najlepsza ekonomia paliwowa Hondy Civic w historii. Wiem, że będziesz zadowolony z tej wiadomości. Teraz możesz jeździć swoją Hondą Civic bez obaw o zużycie paliwa.