Zabezpieczenie i Czyszczenie tapicerki meblowej skórzanej

 
 

Aby cieszyć się jak najdłużej świetną formą mebli skórzanych, trzeba o nie odpowiednio bdać. Podstawową codzienną pielęgnację każdy może wykonać sam we własnym zakresie. Producenci skór zalecają jednak - w zależności od intensywności użytkowania - serwisowe czyszczenie tapicerki meblowej skórzanej nawet co kwartał. 
Dzięki temu nasze meble zawsze będą wyglądały jak nowe, ich używanie będzie dla nas przyjemnością, a nasi goście będą przyjmowani w komfortowych warunkach.

Czyszczenie tapicerki meblowej skórzanej

Przeprowadzając czyszczenie tapicerki ze skóry opieramy się na systemie i produktach włoskiej firmy, jednej z czterech firm na świecie, które posiadają własne, macierzyste laboratorium poświęcone obróbce, czyszczeniu i zabezpieczaniu skór.  

    Cennik:
  • Czyszczenie i zabezpieczanie fotela - od 100zł.
  • Czyszczenie i zabezpieczanie sofy 3os. - od 200zł.
Uwaga:
  • Minimalna wartość zamówienia - 200zł


Użycie profesjonalnych produktów, stworzonych dla konkretnych celów gwarantuje
nam skuteczne czyszczenie tapicerki skórzanej, usuwanie plam ze skóry i jej zabezpieczanie przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Czyszczenie tapicerki ze skóry wymaga wiedzy dotyczącej używania środków, sposobu ich aplikacji oraz dokładności i cierpliwości. Jest to ważne aby zapewnić wysoką skuteczność, przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Zabezpieczanie i konserwacja tapicerki meblowej skórzanej

Wyczyszczona powierzchnia tapicerki skórzanej wymaga zabezpieczenia, aby przez długi czas wyglądała jak nowa. W celu zabezpieczenia tapicerki nakładane są ochronne powłoki polimerowe, dzięki którym właściwa powierzchnia skóry nie ma bezpośredniego kontaktu z zabrudzeniami oraz pewną częścią zagrożeń mechanicznych. Zabezpieczenie to trzeba regularnie odnawiać, gdyż to właśnie ono przyjmuje na siebie wszystkie niszczące działania, chroniąc przed nimi właściwą powłokę skóry.


Zabezpieczenie i Czyszczenie tapicerki meblowej skórzanej pozwala na:
  • zaoszczędzenie czasu i pieniędzy - codzienna pielęgnacja zabezpieczonej tapicerki jest dużo łatwiejsza i prostsza,
  • utrzymanie drogich mebli w nienagannym stanie przez cały okres ich użytkowania, 
  • odnowienie starej tapicerki małym kosztem,
  • utrzymanie dużej wartości mebli.
    Czyszczenie Tapicerki Meblowej Ze Skóry
do góry    
Czyszczenie Tapicerki SkórzanejCzyszczenie Skóry W DomuCzyszczenie Mebli Skórzanych
Zabezpieczanie Tapicerki Skórzanej W DomuCzyszczenie Mebli Ze Skóry