Audi RS5 Sportback przegląd, cena, data premiery, design

Przemysł samochodowy przechodzi nową erę, w której na rynek trafia wiele luksusowych modeli. Audi RS5 Sportback to jeden z tych samochodów, który przyciągnie wiele uwagi i będzie zmieniaczem gry w segmencie premium.

To bardzo wyjątkowy samochód, który zapisze się w historii motoryzacji i będzie wielkim hitem wśród klientów. Został uruchomiony niedawno i jest dostępny do kupienia w salonach wszystkich krajów na całym świecie.

Audi RS5 Sportback zostanie wydany na rynku w roku 2018 i jest to sportowy model wydajności, który będzie konkurować z takimi jak Mercedes-AMG GT R, Porsche 911 Turbo S, Jaguar F-Type i inne pojazdy wydajności.

Audi RS5 Sportback Design i funkcje

Projekt Audi RS5 Sportback jest podobny do Audi RS6 Avant. Ma stylowe ciało i ma również ładne wnętrze.

Wygląd zewnętrzny pojazdu składa się z zestawu eleganckich linii. Dostępne są dwie różne opcje kolorystyczne. Standardowy to srebrny i ma matowe wykończenie. Drugi to metaliczna czerwień, która jest nieco bardziej żywa i daje odważne oświadczenie dla gapiów.

Przód samochodu ma trzyczęściową konstrukcję z dużą zaporą powietrzną, szerokim chromowanym zderzakiem i wyczernionym grillem. Boki samochodu mają ładny zestaw progów bocznych, a tył samochodu posiada końcówkę rury wydechowej.

Wewnątrz, samochód jest załadowany cechami, które sprawiają, że wygląda jak luksusowy sedan. Istnieje wiele funkcji komfortu i wygody, które są zawarte w tym samochodzie. Posiada 8,3-calowy system infotainment, który składa się z wyświetlacza dotykowego i można go kontrolować za pomocą poleceń głosowych.

Jest kilka opcji rozrywki, które zapewnią Ci rozrywkę na długie godziny i jest port USB, który pozwala na podłączenie urządzeń mobilnych. Siedzenia są wykonane ze skóry, która czuje się jak w niebie.

Audi RS5 Sportback ma 2,9-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem, który generuje moc 500 KM i jest połączony z ośmiobiegową skrzynią Tiptronic.

Wnioski:

Audi RS5 Sportback to wyjątkowy samochód, który zrobi wielką różnicę na rynku. To wyjątkowy samochód, który da ostrą konkurencję innym pojazdom wyczynowym.