Renowacja Skórzanej Kierownicy - Audi A6

Zdjęcie
Gdy na skórzanej kierownicy pojawiają się pierwsze ślady mówiące o jej zużyciu, nie ma na co czekać. To jest najlepszy moment na jej renowację. 

Renowacja kierownicy ze skóry
pozwoli zachować oryginalność pojazdu.
W tym przypadku, oprócz naturalnego zużycia, dodatkowym czynnikiem niszczacym powierzchnię kierownicy był rozpuszczalnik nitro, użyty przez właściciela do czyszczenia.
Przed nałożeniem warstwy farbującej i zabezpieczajacej kierownica została dokładnie oczyszczona w trzy etapowym procesie.
Następnie za pomocą pistoletu lakierniczego zostało nałożone kilka warst barwnika oraz bezbarwnego lakieru powierzchniowego, tzw Top Coat. Całość została zabezpieczona Leather Protectorem, który ma za zadanie utrudnić przedostawanie się do skóry tłuszczu, soli i innych negatywnych składników pochodzących z dłoni oraz ludzkiego potu.

Trwałość takiej naprawy jest porównywalna z trwałością fabrycznego wykończenia.
Widoczne smugi na jednym ze zdjęć to świeżo zaaplikowany Leather Protector, który po 8-12 godzinach uzyskuje pełnie swoich możliwości i pozostawia jednolitą i matową powierzchnię.

Jeśli jesteś zaineteresowany profesjonalnym zestawem do czyszczenia i zabezpieczenia tapicerki skórzanej, w tym kierownicy, skontaktuj się z nami.


Kierownica Audi A6 Uszkodzenia na kierownicy Audi A6 Uszkodzenia skórzanej kierownicy
Uszkodzenia skóry na kierownicy Przygotowanie kierownicy ze skóry do malowania Kierownica przed malowaniem
Malowanie kierownicy skórzanej Malowanie kierownicy ze skóry Renowacja kierownicy skórzanej
  Renowacja kierownicy ze skóry